Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas savaitgaliais

   Ieškau darbo

2015-01-30 Studentė ieško darbo vakarais, savaitgaliais, 0,5 etato.
19 metų sąžininga, komunikabili, tvarkinga studentė ieško darbo vakarais arba savaitgaliais. Imtymaus, tinklinio marketingo darbo nesiūlyti.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-26 Ieškau darbo savaitgaliui
Ieškau darbo savaitgaliui Studijų metu buvau supazindintas su grafinio dizaino pradmenimis, moku kurti brošiūras, vizitines korteles, banerius (web), taip pat internetinius portalus, gebu maketuoti knygas, įrišti, turiu kompetencijos komponavimo srityje. Dirbu su Mac OS X, Adobe Photoshop (PS), Adobe InDesign (ID), Microsoft Word, Bean. Galiu spausdinti šilkografiją ir kitomis grafikos spausdinimo technologijomis (ofortas, ofsetinė spauda). Darbo patirtis: teko dirbti įmonėje “FUDO” (Kaunas), kur buvau pagalbiniu darbuotoju-krovėju, darbas reikalavo atsakingumo, tikslumo,greičio ir kokybės. Darbe vežiodavau maisto dėžes, jas plaudavau ir pristatytadavau į nurodytą vietą. Sezoniniam darbui buvau padejėju E. ir A. Mačių medelyne(Kauno raj.), kur atlikau įvairius ūkio darbus kaip pagalbinis darbuotojas,(pjausčiau medieną, apravėdavau kenksmingus augalus, rinkau uogas). Sušiu restorane “SušiSuši” dirbau indų plovėju-valytoju.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-18 Gal Klaipedoje darbu yra?
Sveiki! Esu Žilvinas Man 21 ieškau bet kokio darbo. Geriau butu savaitgaliais,galiu bet ka dirbti,esu fiziškai pasiruošes,negeriu,turiu b kategorijos vairuotojo pažymejima. Darbo nebijau jokio. Tai jai truksta ranku galite,man skambint. Su Pagarba Žilvinas
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-18 Ieškau darbo Šiauliuose
Sveiki, ieškau darbo Šiauliuose savaitgaliams, man 17 metu, esu komunikabili, pareiginga, punktuali.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-17 Garliava  
Sveiki,esu moksleive man 18m ir ieskau darbo savaitgaliais.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-07  Finansinė parama (paskolos pasiūlymas)  
Sveiki Miss Mes sertifikuota paskolų skolintojas suteikti kredito verslo paskolas asmeninės paskolos, gera ir bloga kredito užtikrintos paskolos iš 2,8% 2,000lt o 150,000,000.00lt Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: Pagarbiai, melaniedubart104@gmail.com Melanie DUBART
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-05 Ieškau papildomo darbo vakarais ir savaitgaliais
Esu 22metu vaikinas ieškau papildomo darbo vakarais ir savaitgaliais tai pat galiu dirbti naktimis. Turiu vairuitojo pažymėjimą b kategorija tai pat turiu nuosava automobilį. Domintų įvairūs darbo pasiūlymai.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-15 Padavėjos darbas
Ieškau papildomo padavėjos darbo šventiniam laikotarpiui. Patirties turiu apie 4m. Galėčiau dirbti bet kurią savaitės dieną, taip pat ir naktimis.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-09 vyras ieško darbo savaitgaliais
33m vyras, socialinis darbuotojas,ieško papildomo darbo. Siūlyti įvairius variantus.Tinklinis marketingas nedomina. Gali buti fizinis darbas arba darbas namuose.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-04 Ieškau darbo vakarais arba savaitgaliais
Manau, kad esu stipri dinamiška asmenybė, pasižymiu greita orientacija. Esu labai punktuali. Sugebu efektyviai dirbti, esant įtemptoms darbo sąlygoms. Visada dirbu su šypsena, esu optimistas. Lengvai galiu bendrauti, aptarnauti, konsultoti, esu komunikabili. Puikiai mokų lietuvių, anglų ir rusų kalbas, ir rašau ir kalbu ir suprantu be problemų. Esu studentė, ieškau darbo galinčio prisiderinti prie studijų grafiko.
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.