Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas savaitgaliais

   Ieškau darbo

2014-08-18 svenciu planuotoja
Organizuoja dideles ir mazas sventes.Galiu prisiimti visus arba dalinius organizacinius klausimus.Planuojat vestuves,krikstynas,jubilieju?Kreikpkites pagalbos,kad organizavimo nasta neaptemdytu grazios sventines nuotaikos.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-08-16 Gana greitai paskolos, mažas greitis   
Sveiki Aš esu privatus asmuo ir aš esu artimas jums padaryti finansinę paramą, kad jūsų finansinė padėtis yra stabili, todėl, jei jūs vis dar reikia, prašome susisiekti su manimi pašto adresas: castrorogeronjuandiego@gmail.com Dėkojame už Jūsų supratimą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-08-12 papidomas darbas
moteris 28 m.iesko papildomo darbo vakarais ir savaitgaliais.intymaus nesiulyti
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-07-13 Ar Jūs kovoja finansuoti  
Ar jums sunku finansuoti, Modeliuoti savo tikrą kreditą užbaigti projektus, kurie Jums yra svarbūs širdies. siekiant rasti paprastą sprendimą jūsų biudžetą savo projektą, šeimos šventėms ar vestuves tikrumo, šventė, buitinė įranga, kompiuterinė įranga, Hi-Fi, namų, apdailos, darbų išdėstymas viduje arba įsigyti naują ar naudotą transporto priemonę, jūsų paskolos prašymą 5000 € iki 000 € 50.000 gauti apie pasiskolintos sumos fiksuotą metinę normą 2% ir grąžinimo laikotarpį pasirinktas susisiekti su mumis (nathalieclamart@outlook.fr).
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-06-22 Vaikinas ieško darbo savaitgaliais
Ieškau darbo savaitgaliais. Turiu įvairios patirties - pirkimai (VPĮ), pardavimai, logistika, NT, konsultantas IT/ draudimas.Galiu dirbti ir fizinį darbą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-06-09 Ieškau darbo  
Sveiki ieškau darbo savaitgaliais arba vakarais, galiu dažyti piešti ant sienu dekoruoti,kurti interjero projektus, fotografuoti,daryti vizitines, atspauzdinti už geresne kaina kokybes atžvilgiu,sukurti logotipus ,turiu auto. evaldasx575@gmail.com
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-06-09 Noriu užsidirbti
Sveiki. Fiziškai stiprus 16 metų jaunuolis, nieko neišsiskiriantis moksleivis, ieško darbo užsidirbti ir įgauti darbo patirties per vasaros laikotarpį.Tikiuosi rasti bet kokį darbą.Darbo trukmė gali būti iki 10 valandų (priklauso nuo sunkumo).Esu gerai pramokęs anglų kalbą, moku dirbti su microsoft programom, esu pasiryžęs išmokti daugiau, kad atitikčiau Jūsų reikalavimus.Jeigu Jūs ieškote moksleivio darbui- skambinkite man :) .
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-06-07 Vaikinas ieško darbo savaitgaliais
Ieškau papildomo darbo savaitgaliais. Turiu logistikos bakalauro ir politikos mokslų magistro laipsnį.Darbo patirtis 7 m.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-05-22 darbas savaitgaliais
Studente iesko papildomo darbo savaitgaliais.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-11-07 darbo  
Esu 24 m vaikynas ieskau papyldomo darbo savaitgaliais.
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.