Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas savaitgaliais

   Ieškau darbo

2015-03-01 Konditere arba prižiureti vaika
Noreciau priziuret vaika mojestis 10-15€
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-26 Labai reikia darbo :)
Ieskau darbo savaitgaliais :) Turiu B kategorija :) Galiu dirbti ir fiziska darba :)
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-25 Ieškau pastovu darba savaitgaliais
Sveiki! 21m savarankiškas, darbštus ir atsakyngas vaikinas iško papildoma darba savaitgaliais Mano darbo patirtis: 1. UAB "Tilsta" 2. Do&Go (uk) kitchen 3. Studio moderna (top-shop operatorius) 4. Gofruotojo kartono mašinos operatorius-brigadininkas Turiu B kategorija
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-24  paskolų pasiūlyti tarp ypač  
labas Turiu kapitalo, kuris bus naudojamas ypač trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu nuo 1.000 iki €2.000.000 į rimtą testamentą, šios paskolos paskolos. 3 % palūkanų priklausomai nuo to, paruošta suma metus nes ji man negali pažeisti Lupikavimo prevencijos įstatymas. Jūs galite mokėti didžiausias pasirengęs priklausomai nuo 3 iki 25 metų. Tai sužinoti – mokėjimai kas mėnesį. Aš prašau, kad pripažinimas ranka patvirtintos skolos ir taip pat kelių dalių, turi pateikti: El. paštas: mario.angelo06@gmail.com. Prašau kaip ranka patvirtintos skolos pripažinimas ir taip pat keletas dalių pateikti. El. paštas: mario.angelo06@gmail.com. Nuoširdžiai ne rimtų žmonių susilaikyti
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-12 Papildomas darbas vakarais ar savaitgaliais.
Sveiki, esu 28m vyras ieskau papildomo darbo, gali buti ir namuose, turiu elektros ir automatikos inzinieriaus specialybe, B katergorija, moku dirbti kompiuteriu. Darbas gali buti bet kokio pobudzio nebutinai pagal specialybe. Priimtiniausias variantas butu jog atlygis butu proporcingas atliktam darbui.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-02 Ieskau darbo savaitgaliais arba vakarais.
Man 17 metu . Gyvenu ir mokausi Siauliuose . Ieskau darbo ir savaitgaliais ir vakarais , moku bendrauti su zmonemis , esu darbti,tvarkinga . Darbo uzmokestis svarbus nera .
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-02-01 Ieškau darbo savaitgaliais
Esu moksleivis, ieškau bet kokio darbo savaitgaliais. Neturiu žalingų įpročių. Turiu b kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Sportuoju, todėl galiu dirbti ir fizinės jėgos reikalaujantį darbą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-30 Studentė ieško darbo vakarais, savaitgaliais, 0,5 etato.
19 metų sąžininga, komunikabili, tvarkinga studentė ieško darbo vakarais arba savaitgaliais. Imtymaus, tinklinio marketingo darbo nesiūlyti.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-26 Ieškau darbo savaitgaliui
Ieškau darbo savaitgaliui Studijų metu buvau supazindintas su grafinio dizaino pradmenimis, moku kurti brošiūras, vizitines korteles, banerius (web), taip pat internetinius portalus, gebu maketuoti knygas, įrišti, turiu kompetencijos komponavimo srityje. Dirbu su Mac OS X, Adobe Photoshop (PS), Adobe InDesign (ID), Microsoft Word, Bean. Galiu spausdinti šilkografiją ir kitomis grafikos spausdinimo technologijomis (ofortas, ofsetinė spauda). Darbo patirtis: teko dirbti įmonėje “FUDO” (Kaunas), kur buvau pagalbiniu darbuotoju-krovėju, darbas reikalavo atsakingumo, tikslumo,greičio ir kokybės. Darbe vežiodavau maisto dėžes, jas plaudavau ir pristatytadavau į nurodytą vietą. Sezoniniam darbui buvau padejėju E. ir A. Mačių medelyne(Kauno raj.), kur atlikau įvairius ūkio darbus kaip pagalbinis darbuotojas,(pjausčiau medieną, apravėdavau kenksmingus augalus, rinkau uogas). Sušiu restorane “SušiSuši” dirbau indų plovėju-valytoju.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-18 Gal Klaipedoje darbu yra?
Sveiki! Esu Žilvinas Man 21 ieškau bet kokio darbo. Geriau butu savaitgaliais,galiu bet ka dirbti,esu fiziškai pasiruošes,negeriu,turiu b kategorijos vairuotojo pažymejima. Darbo nebijau jokio. Tai jai truksta ranku galite,man skambint. Su Pagarba Žilvinas
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.