Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas vakarais

   Ieškau darbo

2014-06-28 Elektriko paslaugos  
Šalinu elektros instaliacijos gedimus Jūsų namuose. Taip pat atlieku naujo elektros tinklo instaliacijos darbus: keičiu automatinius jungiklius, elektros rozetes ,jungiklius, kloju laidus. Tvirtinu ir prijungiu šviestuvus. Prijungiu buitinę ,kompiuterinę, TV ir kitą techniką. Konsultuoju dėl įvairių iškilusių nesklandumų. Dirbu ir savaitgaliais ir švenčių dienomis.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-06-09 Noriu užsidirbti
Sveiki. Fiziškai stiprus 16 metų jaunuolis, nieko neišsiskiriantis moksleivis, ieško darbo užsidirbti ir įgauti darbo patirties per vasaros laikotarpį.Tikiuosi rasti bet kokį darbą.Darbo trukmė gali būti iki 10 valandų (priklauso nuo sunkumo).Esu gerai pramokęs anglų kalbą, moku dirbti su microsoft programom, esu pasiryžęs išmokti daugiau, kad atitikčiau Jūsų reikalavimus.Jeigu Jūs ieškote moksleivio darbui- skambinkite man :) .
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-05-22 PAŠTININKO DARBAS (Papildomas uždarbis) KAUNE (Dainava)
UAB OSWEE – didelė tarptautinė kompanija, užsiima neadresuotos reklamos pristatymu į Latvijos ir Lietuvos gyventojų pašto dėžutes, teikia kurjerio paslaugas, pristato siuntas į didžiuosius Baltijos prekybos tinklus. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą Lietuvoje ir ieško naujų darbuotojų VISOJE LIETUVOJE. PAPILDOMAS UŽDARBIS (DARBAI PRASIDĖS BIRŽELIO VIDURY) • REKLAMINIŲ BROŠIŪRŲ IR KORESPONDENCIJOS PRISTATYMAS Į GYVENTOJŲ PAŠTO DĖŽUTES • LAISVAS DARBO GRAFIKAS • DARBAS ŠALIA NAMŲ • PAAUKŠTINIMAS Telefonas pasiteiravimui 860047621 lt@oswee.com
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-05-21 Papildomas darbas
Ieskau papildomo darbo. galiu dirbti darbo dienomis, vakare nuo 19val, ir savaitgaliais.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-05-20 Ieškau papildomo darbo
Vyras iš Vilniaus ieško papildomo darbo vakarais (arba sezoninio darbo)
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-10-17 Ieškau vakarinio darbo
Esu pirmakursė studentė ir ieškau vakarinio darbo (penktadieniais galiu dirbti ir dieną). Turiu patirties dirbant prekybos centre ''maxima''. Gerai moku anglų kalbą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-09-29 ieškau pusės etato darbo
esu abiturientė, ieškau darbo nuo 4,5val. esu dirbus valytoja, pardaveja, uzsienyje viesbutyje.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-09-17 Darbas vakarais
Sveiki.Man yra 18m. Aš esu pirmojo kurso studentė. Ieškau darbo vakarais, kuris nebūtų kliūtis mano studijoms.Turiu patirties dirbant kavinėse, baruose, kadangi vasarą dirbau šioje srityje. Tad tiktų darbas susijęs su maistu ir aptarnavimu. Intymaus nesiūlyti.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-09-17 Referatų rašymas
KURSINIAI, REFERATAI, PRAKTIKOS ATASKAITOS, NAMŲ DARBAI Rašau kursinius, referatus, ruošiu praktikos ataskaitas bei namų darbus. Visi darbai yra VIENETINIAI ir atsakingai ruošiami pagal Jūsų ir Jūsų mokymo įstaigos reikalavimus. Darbas pateikiamas Jūsų pageidaujamame formate (word, exel, įrašymas į diskelį ar cd, atspausdinimas). Kreiptis el.paštu: kristinaityte.reda7@gmail.com
Plačiau...

   Ieškau darbo

2013-09-05 ieškau papildomo darbo vakarais
38m. Vyras iš Vilniaus ieško papildomo darbo vakarais nuo 19h.
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.